Rüyada telefonu suratına kapatmak

Rüyada telefonu suratına kapatmak büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine, evine bereket geleceğine, çok sevileceğine, maddi açıdan borçların ödeneceğine, kazanılan paranın artacağına, hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına ve herkes tarafından takdir göreceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına alamet eder.

Rüyada telefonu suratına kapatmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda ağırlığını kaybetmeye başlayan kişileri uyarmaya çalışmanın bir faydası olmayabilir.

Rüyada telefonu suratına kapatmak üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada suratına idrar sıçraması yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada suratına tükürüldüğünü görmek ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, istenmeyen durumlarla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada birinin suratına işediğini görmek ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına, sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada suratına işenmesi eğer rüyayı gören kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin suratına su atmak maddi konularda zayıf düşeceğine, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine işarettir.

Rüyada başkasının suratına tükürmek aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, rüya sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına delalet eder.

Rüyada suratına kapı kapatılması dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments