Rüyada telefonla uzun uzun konuşmak

Rüyada telefonla uzun uzun konuşmak dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, yaşam standartlarının da yükseleceğine, yeni bir ortama girileceğine, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada telefonla uzun uzun konuşmak gördüyseniz:

  • Sevindirici bir haberiniz var.

Rüyada telefonla uzun uzun konuşmak ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyle uzun uzun bakışmak rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine, başarı üstüne başarı kazanacağına işarettir.

Rüyada uzun uzun salatalık görmek şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun uzun kaka yapmak yakında hedefine ulaşacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, güllük gülistanlık olacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine delalettir.

Rüyada bir erkeğin uzun uzun bakması atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine delalettir.

Rüyada uzun uzun banyo yapmak allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun uzun yılanlar görmek iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments