Rüyada taziye ziyaretine gitmek

Rüyada taziye ziyaretine gitmek büyük mutluluklar yaşayacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, makam ve rütbe edineceğine, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, kişinin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada taziye ziyaretine gitmek gördüyseniz:

  • Finansial kaynaklarınızı idareli kullanısanız zorlukları çok fazla hissetmezsiniz.

Rüyada taziye ziyaretine gitmek yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada taziye almak hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada taziye ihya aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, maddi açıdan ferahlamaya işaret eder.

Rüyada taziye evi görmek üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir hasta ziyaretine gitmek hayatının başarılarla dolacağına, işinde zarar edeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına işarettir.

Rüyada hapis ziyaretine gitmek bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, hayatının da güzellikler içinde geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kabir ziyaretine gitmek bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına delalettir.

Rüyada yaşlı ziyaretine gitmek dinini yaşayacağına, hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments