Rüyada tavşana yemek vermek

Rüyada tavşana yemek vermek endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan rüya sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Rüyada tavşana yemek vermek gördüyseniz:

  • Bazı konularda gereğinden hızlı harekete geçme veya karar alma pozisyonu alabilirsiniz.

Rüyada tavşana yemek vermek işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine delalet eder.

Rüyada tavşana yemek yedirmek maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz tavşana yemek vermek önemli ve büyük adımlar atacağına, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada tavşana süt içirmek inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz tavşana sarılmak sıkıntıların biteceğine, maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada tavşana niyet çektirmek maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına yorulur.

Rüyada tavşana ekmek vermek fırsatların istenmeden harcanacağına, kötü günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada tavşana benzer hayvan görmek çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments