Rüyada tavanın akması diyanet

Rüyada tavanın akması diyanet yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, şan şöhret kazanacağına işarettir.

Rüyada tavanın akması diyanet gördüyseniz:

  • Karşı cinsten kişilerin birbirleriyle gireceği tartışmalara katılmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada tavanın akması diyanet önünün açılacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada evin tavanın akması sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, kaza ve belaların çıkmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin tavanın su akması doğru karar veremeyeceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına delalettir.

Rüyada yağmurdan tavanın akması tüm planların zamanında neticeleneceğine, çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına tabir olunur.

Rüyada tavanın akması kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada tavanın delinip su akması işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına işarettir.

Rüyada tavanın rutubetlenmesi sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada tavanın şişmesi daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments