Rüyada tasmayla kedi gezdirmek

Rüyada tasmayla kedi gezdirmek kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, aile hayatında sevinileceğine, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine delalettir.

Rüyada tasmayla kedi gezdirmek gördüyseniz:

  • Zorlandığınız bazı konular varsa, akışa bırakmak, yine, bir o kadar zor olabilir.

Rüyada tasmayla kedi gezdirmek büyük miktarda para kazanacağına, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kediyi tasmayla gezdirmek uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada tasmayla köpek gezdirmek sıkıntıların sona ereceğine, rahata ereceğine ve geniş geniş yaşayacağına işaret eder.

Rüyada anne kedi ve yavru kedi görmek şeref ve rütbeye, yüksek makamlara geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına delalettir.

Rüyada yavru kedi ve büyük kedi görmek rüya sahibinin hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, kazanılan paranın artacağına işarettir.

Rüyada kedi kedi yavrusu görmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah kedi ve beyaz kedi görmek şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına da vesile olacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Bir yorum “Rüyada tasmayla kedi gezdirmek

  1. Rüyada eşimin zoruyla bir işten dolayı başka bir şehire gitmek kızımla beraber ama ben girdigim yede kalmak istemiyorum çok ağlıyorum orda birçok kadın.var

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.