Rüyada taşınmak evden

Rüyada taşınmak evden ailesini utandırmayacağına, yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına, ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine, zor durumlarda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada taşınmak evden gördüyseniz:

  • Alıngan bir yapıdasınız.

Rüyada bir eve taşinmak el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına yorulur.

Rüyada aile ile taşınmak büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına inanılır.

Rüyada yalıya taşınmak satışların düşeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine alamet eder.

Rüyada çok küçük eve taşınmak çok büyük maddi zarara uğrayacağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine rivayet eder.

Rüyada omuzlarda taşınmak elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, mevkie edineceğine delalettir.

Rüyada üç katlı eve taşınmak başarılarının ve zaferlerinin artacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada başka bir eve taşınmak çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına delalet eder.

Rüyada mardine taşınmak elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments