Rüyada tarlada oturmak

Rüyada tarlada oturmak işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, rahat edeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, işine ve ailesine dört elle sarılacağına, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, bu nedenle hem günahkâr olacağına, hem mal ve para kaybedeceğine, rahatlayacağına, yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, her gün biraz daha sıkıntıya düşüleceğine delalettir.

Rüyada tarlada oturmak gördüyseniz:

  • Kafanız karışabilir veya karmakarışık hale gelen işler, durumlar ya da ilişkiler yüzünden problem yaşayabilirsiniz.

Rüyada tarlada dolaşmak kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada tarlada uğraşmak sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına işarettir.

Rüyada tarlada su aramak planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarlada bal görmek sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada tarlada at görmek üzüntülü günler yaşanacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tarlada oturmak büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada tarlada taş atmak çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tarlada ot kazmak hedeflerin gerçekleşeceğine, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments