Rüyada tarlada gelincik görmek

Rüyada tarlada gelincik görmek kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, kişinin sevdikleri ile bol muhabbette olacağına, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, takdir toplayacağına delalet eder.

Rüyada tarlada gelincik gördüyseniz:

  • Herkesin istediğini yapmaya çalışırsanız kimseyi memnun edemeyebilirsiniz.

Rüyada tarlada gelincik görmek günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına işaret eder.

Rüyada gelincik yemek kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve allah’a şükredecek durumlara geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada eve gelincik girmesi bir hastalığa maruz kalacağına, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelincik saldırısı üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada gelincik çiçeği hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sağlığa önem verilmemesi, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada gelincik kovalaması sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, rüya sahibinin zahmetli, çileli ve zorlu günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada gelincik eti yemek eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine işarettir.

Rüyada siyah gelincik görmek dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments