Rüyada tanımadığın birini yanağından öpmek

Rüyada tanımadığın birini yanağından öpmek kazalardan, belalardan korunacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, o kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığın birini yanağından öpmek gördüyseniz:

  • İşiniz veya özel yaşamınızla ilgili bir ilişkinin gösterdiği ilerleme sizi şaşırtabilir.

Rüyada tanımadığın birini yanağından öpmek işte başarılı adımlar atılacağına, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine delalettir.

Rüyada tanımadığın birinin yanağından öpmesi durumun değişmesine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine inanılır.

Rüyada tanımadığın birinin seni yanağından öptüğünü görmek önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir kızı yanağından öpmek hayatı boyunca hep başarılı olacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığın erkeği yanağından öpmek iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığın bir erkeği yanağından öpmek aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, sıkıntının günden güne artacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine yorulur.

Rüyada ölü birini yanağından öpmek çok zarar göreceğine, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen birini yanağından öpmek sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına, yeni bir eve taşınılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.