Rüyada tanımadığı biriyle kavga etmek

Rüyada tanımadığı biriyle kavga etmek bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, ticaretin büyüyeceğine, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kime gideceğine, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, yaşanan ayrılıkların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine rivayet eder.

Rüyada tanımadığı biriyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Sanatsal, duygusal veya işle ilgili planlarınız istediğiniz şekilde ilerleyebilir.

Rüyada tanımadığı biriyle kavga etmek kötü günlerini atlatmayı başaracağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine tabir olunur.

Rüyada hiç tanımadığı biriyle kavga etmek rüyayı gören kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine tabir olunur.

Rüyada tanımadığı biriyle kavga uzun bir zaman boyunca borç içinde olacağına, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hiç tanımadığı biriyle evlenmek bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada hiç tanımadığı biriyle öpüşmek toplum içinde daha oturaklı davranacağına, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına inanılır.

Rüyada tanımadığı biriyle gezmek tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine tabir olunur.

Rüyada tanımadığı biriyle vedalaşmak gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına alamet etmektedir.

Rüyada hiç tanımadığı biriyle tartışmak yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments