Rüyada tanımadığı biri ile öpüşmek

Rüyada tanımadığı biri ile öpüşmek bütün iş anlaşmalarının çeşitli sorunlardan ötürü iptal edileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına, hayallerindeki insanla karşılaşacağına, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine işarettir.

Rüyada tanımadığı biri ile öpüşmek gördüyseniz:

  • Hızlı davranmamak gerekiyor.

Rüyada tanımadığı biri ile öpüşmek kimseye borçlanmayacağına bilakis sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, kendisini daha rahat hissedeceğine delalettir.

Rüyada tanımadığı biri görmek hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada tanımadığı biri ile evleneceğini görmek önündeki engellerin de ortadan kaybolacağına, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına alamet eder.

Rüyada tanımadığı biri ile kavga etmek sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına rivayet eder.

Rüyada tanımadığı biri tarafından sevilmek çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine inanılır.

Rüyada tanımadığı biri tarafından kaçırılmak çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığı biri tarafından bıçaklanmak hasret giderileceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada tanımadığı biri ile telefonda konuşmak kendisine olan güveninin azalacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, işlerinde önemli adımlar atacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments