Rüyada tanıdık muhtar görmek

Rüyada tanıdık muhtar görmek maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, lüks şekilde yaşayacağına, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, işinden ekmeğinden olacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanıdık muhtar gördüyseniz:

  • Kurtulmak istediğiniz iş, sorumluluk, ilişki veya görevler olabilir.

Rüyada tanıdık muhtar görmek pek az kazanç getireceğine, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine delalettir.

Rüyada muhtar kısmetinin bollaşacağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada muhtar olmak nedir yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, her zaman evlatlarına destek olacağına tabir olunur.

Rüyada muhtar çakmağı görmek deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, kendini yiyip bitireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına tabir olunur.

Rüyada kadın muhtar görmek hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına alamet eder.

Rüyada muhtar mührü görmek iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine inanılır.

Rüyada muhtar seçimi görmek haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada muhtar olmak diyanet borçlarının kapacağına, başarıya giden yolların açılacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe öz

Rüyada muhtar gördüm ve bende şeker hastalığı olduğunu söyledi bana iğne yaptı