Rüyada tanıdık birinin evinde uyumak

Rüyada tanıdık birinin evinde uyumak daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine, yeni bir haneye sahip olunacağına, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, çok sevinçli haberler alacağına, hileli bir işle karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada tanıdık birinin evinde uyumak gördüyseniz:

  • Sizi engelleyen veya yavaşlatan ilişkilerinizde gerekli düzenlemeleri yapmanız gerekiyor.

Rüyada tanıdık birinin evinde uyumak bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, çok hayır duası alacağına delalet eder.

Rüyada tanıdık birinin evinde tadilat görmek rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin evinde kalabalık görmek kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine işarettir.

Rüyada tanıdık birinin evinde kalmak artık insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına inanılır.

Rüyada tanıdık birinin evinde yatmak sıkıntılara neden olacağına, insanları kandıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin evinde tatlı yemek adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına delalettir.

Rüyada tanıdık birinin evinde bulaşık yıkamak yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin evinde misafir olmak çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Bir yorum “Rüyada tanıdık birinin evinde uyumak

  1. Ben rüyamda teyzemin evindeydim regl olmuştum ben bile bilmiyordum kuzenim beni rüyada uyanmam için konuşuyordu ve bende uyandığımda kendime baktım ve koltukta kan gördüm adet kanaması

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.