Rüyada tanıdık birini uzun boylu görmek

Rüyada tanıdık birini uzun boylu görmek dertlerden kurtulmaya, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık birini uzun boylu gördüyseniz:

  • Rahatlamaya ihtiyacınız var.

Rüyada tanıdık birini uzun boylu görmek çok zor durumlara düşeceğine ancak daha sonra kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bu sorunlardan kurtulacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine delalettir.

Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek para pul sahibi olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanıdık birini kısa boylu görmek emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca inanılır.

Rüyada uzun boylu birini kısa görmek işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine işarettir.

Rüyada tanıdığın birini uzun boylu görmek üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına tabir olunur.

Rüyada ölen birini uzun boylu görmek sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada uzun boylu birini dövmek kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun boylu birini kısalmış görmek dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, geçim derdinin biteceğine ve bu sayede kişinin rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments