Rüyada tanıdık biri istemeye gelmesi

Rüyada tanıdık biri istemeye gelmesi statü atlayacağına, rütbe edineceğine, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, işinde terfi edeceğine, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, hasta ise daha kötüye gideceğine, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine delalet eder.

Rüyada tanıdık biri istemeye gelmesi gördüyseniz:

  • Yeni şeyler deneme isteğiniz artıyor.

Rüyada tanıdık biri istemeye gelmesi toplumda itibar ve takdir toplayacağına, arabuluculuk yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin seni istemeye gelmesi dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, büyük mutluluklar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada biri istemeye gelmesi huzurlu hissedileceğine, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığın biri istemeye gelmesi keyfin ve huzurun yerine geleceğine, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada biri seni istemeye geldiğini görmek makam edineceğine, itibar kazanacağına, hayallere kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık biri ile konuşmak ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına delalettir.

Rüyada tanıdık biri ile öpüşmek yolculuğa, söz sahibi olacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık biri ile tokalaşmak kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

2 yorum “Rüyada tanıdık biri istemeye gelmesi

  1. Merhaba rüyamda yakın bir komşumuzun benii istemeye geldiklerini gördüm kahve götürdüğüm de o kavhe dokuluyordu az bisey kalıyordu sonra hava almak iicn balkona çıkıyordum bnei istedikleri insan gelmemişti balkondan bana bakıp beni izleyip gülüyordu bana çok güzel olduğumu ablasına söylüyor du ablası da bana öyle bir ruya

    • Esahh der ki,
      Bu rüya aileye, başlangıçlara ve kazanmaya işaret eder. Rüya tabirine göre millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına; geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına; birçok kişinin takdirinin kazanılacağına delalet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.