Rüyada tanıdık biri ile tokalaşmak

Rüyada tanıdık biri ile tokalaşmak eğer bu şekilde hareket ederse çok büyük kazançlar elde edeceğine, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, geçimini rahat şekilde sağlayacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık biri ile tokalaşmak gördüyseniz:

  • Bazı duygularınızda değişim olabilir.

Rüyada tanıdık biri ile öpüşmek elindekileri de kaptıracağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına tabir olunur.

Rüyada tanıdık biri ile tokalaşmak fırsatların elden kaçırılacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, başarılı adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık biri ile konuşmak dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalacağı gibi, konforundan da ödün vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık biri tarafından vurulmak şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık biri ile sohbet etmek işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık biri tarafından öpülmek dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine delalet eder.

Rüyada tanıdık biri seni öpmesi iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada tanıdık biri istemeye gelmesi ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına ve iyilik dolu kalbiyle övgü alıp, allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.