Rüyada tanıdık biri ile öpüşmek

Rüyada tanıdık biri ile öpüşmek neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine, yanlış anlaşılacağına, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, var olan hastalıklarının şifa bulacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdık biri ile öpüşmek gördüyseniz:

  • Akla yatkın olmanın ya da sağduyu içermenin çok uzağında olan öneriler, teklifler veya davetler söz konusu olabilir.

Rüyada tanıdık biri ile tokalaşmak rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına yorulur.

Rüyada tanıdık biri ile öpüşmek el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, zor bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık biri ile konuşmak ancak bu durumlardan yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden kurtulacağına, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada tanıdık biri tarafından vurulmak işinin aksayacağına, kazancının düşeceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine işaret eder.

Rüyada tanıdık biri tarafından öpülmek kötü halinden eser kalmayacağına, özgüveninin bitme noktasına geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık biri istemeye gelmesi fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına, seyahatlere katılacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık biri seni öpmesi hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine rivayet eder.

Rüyada tanıdık biri ile sohbet etmek uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.