Rüyada tanıdığın bir erkeği görmek

Rüyada tanıdığın bir erkeği görmek güç ve kudret sahibi olacağına, yeni bir ilişkiye başlanacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, ahiret inancını boşlayarak, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine,  yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına delalettir.

Rüyada tanıdığın bir erkeği gördüyseniz:

  • Ne yapacağınıza veya ne yapmayacağınıza siz karar vermelisiniz.

Rüyada tanıdığın bi erkeği görmek maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada tanıdığın bir erkeği görmek örnek insan olacağına, çevresine karşı tepeden bakan, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına yorulur.

Rüyada tanıdığın bir erkeği yanağından öpmek hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına işaret eder.

Rüyada uzaktan tanıdığın bir erkeği görmek zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığın erkeği görmek güç, kudret ve iman sahip olacağına, arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdığın bir erkeği iç çamaşırıyla görmek çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına işarettir.

Rüyada tanıdığın bir erkeği öpmek maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığın erkeği öpmek mutsuz ve üzgün olacağına, kazancın düşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments