Rüyada tam kavga edecekken uyanmak

Rüyada tam kavga edecekken uyanmak yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, çok mutlu olunacağına, maddi olarak zarar edileceğine, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada tam kavga edecekken uyanmak gördüyseniz:

  • İmkansızın peşinden gitmeniz sizi bazı olaylardan soğutabilir.

Rüyada tam kavga edecekken uyanmak rüya sahibinin ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin de gerçekleşeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine delalettir.

Rüyada kavga edecekken uyanmak maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına rivayet eder.

Rüyada kavga ettiğin biriyle kavga etmek yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada abi kavga temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, sevdikleri ile birlikte olacağına delalettir.

Rüyada her gün kavga etmek moralinin, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, huzurunu yerine getireceğine ve kişinin kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kavga dan kaçmak sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, bu sayede yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşlarla kavga istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine işarettir.

Rüyada pazarda kavga sevdiklerini de koruyacağına, şeytanın aklına uyacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments