Rüyada tahta parçası

Rüyada tahta parçası kısmetin ve talihin açılacağına, kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına, rüya sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, çok mutsuz olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, bolluğun sürekli olacağına ve geçim derdinin biteceğine, zorlukların ve sorunların aşılacağına, engellerin ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine işaret eder.

Rüyada tahta parçası gördüyseniz:

  • Oayların içinde bulunmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada tahta kazancının günbegün artacağına, fakirleşeceğine işaret eder.

Rüyada tahta eve taşınmak hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, gözlerindeki yaşın kuruyacağına rivayet eder.

Rüyada tahta tavan mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tahta gardrop her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, onunla mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tahta kesilmesi şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına tabir olunur.

Rüyada tahta kaynatmak yeni bir işe girileceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tahta binmek daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, işlerin günden güne daha da açılacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada tahta sal görmek yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments