Rüyada tahta çakmak

Rüyada tahta çakmak para sahibi olacağına, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, kazançlı bir adım atılacağına, rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, böylece işlerini yoluna sokacağına, eldeki imkanların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceğine, işlerin düzgün gideceğine inanılır.

Rüyada tahta çakmak gördüyseniz:

  • Hayranlarınız her tür desteği vermeye hazır.Evden çalışmanız para biriktirmenizi ya da tasarruf yapmanızı, yaşadığınız yerde yapacağınız değişiklikler bir yatırımınızla ilgili avantaj elde etmenizi sağlayabilir.

Rüyada tahta işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine yorulmaktadır.

Rüyada tahta ayakkabı sevdiği kişilerle arasının açılacağına, kendisine hayırlı kapıların açılacağına alamet eder.

Rüyada tahta verniklemek ticaret dünyasında adının yayılacağına, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına delalettir.

Rüyada tahta parçası çok büyük bir mutluluk duyacağına, bazı kaynakların tükeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada tahta gardrop ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, hayatının bir anda renkleneceğine, büyük bir aşk yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada tahta ev görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada tahta binmek sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, dış ticarete atılacağına tabir olunur.

Rüyada tahta kapı çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments