Rüyada tabletin kırıldığını görmek

Rüyada tabletin kırıldığını görmek elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, son model arabaya sahip olacağına, bir sebeple kendisini çok büyük bir sıkıntının içinde bulacağına, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına işaret eder.

Rüyada tabletin kırıldığını gördüyseniz:

  • Yapılacak önemli konuşmaları tepki vermeden dinlemenizde fayda var.

Rüyada tabletin kırıldığını görmek kazançlı bir işe girileceğine, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tabletin kırılması iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada bozuk tabletin çalışması çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine inanılır.

Rüyada tabletin olduğunu görmek hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, ağız tadının da hep yerinde kalacağına delalettir.

Rüyada tabletin çalındığını görmek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine tabir olunur.

Rüyada tabletin yanması dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, gereken sabrı göstereceğine işarettir.

Rüyada tabletin camının kırılması rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada bozuk tabletin çalıştığını görmek engel teşkil edeceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

5 yorum “Rüyada tabletin kırıldığını görmek

  1. Ruyada ben bonyadaydım saat 3 yada 4 gibiydi babam kapıyı çalıyordu bende tabletti sakliyodum tablet elimden kayiyodu babam da bana kızıyodu bende agliyodum

  2. Rüyamda elimde tabletim le oyun oynuyordum bakıyordum sonra elimde birden bire ekranın kirildigini goruyoum sonra koruması olduğunu goruyorum onuda cikartiyotum oda kırık ama çalıs8yor sonra annem ogrenecek kızacak diyr uzuluyorum

    • Esahh der ki,
      Görülen rüya haklara, kararlara ve başarıya işarettir. Rüya yorumuna göre yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına; mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine; başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.