Rüyada tabanca satmak

Rüyada tabanca satmak anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada tabanca satmak gördüyseniz:

  • Bazı bağlantıları koparabilirsiniz.

Rüyada tabanca ile uğraşmak rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına rivayet eder.

Rüyada tabanca çaldırmak yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, ancak bu durumlardan en az zarar ve sorun ile kurtulmak için çok akıllıca ve çok dikkatli adımlar atması gerektiğine, bu şekilde davranıp sükûnetini korursa eğer herşeyin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada gri tabanca görmek konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada tabanca kuşanmak huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boş tabanca görmek sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına delalet etmektedir.

Rüyada gümüş tabanca kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada tabanca görmek rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada tabanca ile yakalanmak sorunlarının tamamen biteceğine, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments