Rüyada tabakta pirinç görmek

Rüyada tabakta pirinç görmek hayatının kolaylaşacağına, ticaretinin hızlanacağına, rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, en umutsuz olduğu anda da allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, çok rahat bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada tabakta pirinç gördüyseniz:

  • Kimseye hayır diyememeniz, size güvenen veya tavsiyelerinize ihtiyacı olan kişilerin fazlalığı zamanınızı azaltıyor.

Rüyada tabakta pirinç görmek iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına yorulur.

Rüyada tabakta pirinç pilavı görmek gamsız bir hayat süreceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına yorulur.

Rüyada pirinç pirinç pilavı görmek çok iyi bir kazanç elde edeceğine, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tabakta muz görmek yoklukları ve hastalıkları unutacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve daha sonra zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına işarettir.

Rüyada tabakta un görmek akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına delalet eder.

Rüyada tabakta çiğ et görmek hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tabakta bal yemek ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada tabakta pasta sıkıntı dolu günler yaşanacağına, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments