Rüyada suyun dibinden yukarı çıkmak

Rüyada suyun dibinden yukarı çıkmak sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, bilgi ile donanacağına, işinde ustalaşacağına, rüyayı gören kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına, her şeyin yenileceğine, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada suyun dibinden yukarı çıkmak gördüyseniz:

  • İyi tanımadığınız kişılerden gelebilecek olumsuz yaklaşımlar, ortamdan istediğiniz zevk alamamanıza sebep olabilir.

Rüyada suyun dibinden yukarı çıkmak dertlerin sona ereceğine, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına inanılır.

Rüyada denizin dibinden yukarı çıkmak girdiği işlerde zarara uğrayacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, yalnız kalınacağına tabir olunur.

Rüyada suyun dibinden yüzeye çıkmak içinin rahatlayacağına, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına delalettir.

Rüyada suyun dibinden yüzmek zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına yorulur.

Rüyada suyun yokuş yukarı akması yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, yurtdışına gidileceğine, sorunlarının yakın bir zamanda allah’ın izni ile son bulacağına delalet eder.

Rüyada suyun yukarı akması kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına, devlet kapısından bir yardım alacağınıza rivayet etmektedir.

Rüyada suyun yukarı doğru akması işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, stresli günler yaşaması yüzünden de moralsiz olacağına alamet etmektedir.

Rüyada suyun yukarı doğru bakması iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına, böylece kendine güveneceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments