Rüyada suya okumak

Rüyada suya okumak sorunlu olaylarla karşılaşacağına, önemli bir şahsiyet olacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına, fırsatların elden kaçacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine işaret eder.

Rüyada suya okumak gördüyseniz:

  • Bir ilişkinizde verilen sözleri tutmak zorlaşabilir veya uzlaşmak zor olabilir.

Rüyada suya yağ dökmek ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada suya düşmemek bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, bu kişi ile tüm irtibatını kopartacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına yorulur.

Rüyada çiğ eti suya atmak kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine, spora başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada suya okumak başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına işarettir.

Rüyada suya yol açmak kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine tabir olunur.

Rüyada telefonun suya yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada suya kapılmak dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, şansının hep açık olacağına delalettir.

Rüyada suya buz atmak bununla yüceleceğine, kafa olarak daha rahat edileceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments