Rüyada suya adam atmak

Rüyada suya adam atmak eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, harcama gücünün artacağına, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, hayallerinin peşinden gideceğine, yokluk çekeceğine, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, yükseleceğine, atılım yapacağına inanılır.

Rüyada suya adam atmak gördüyseniz:

  • Herşeyden önce gereksiz harcamalara meyillisiniz.

Rüyada suya adam atmak bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, eski enerjisini bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada adam öldürüp suya atmak rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine delalettir.

Rüyada çiğ eti suya atmak ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada suya kanmamak bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına delalettir.

Rüyada suya okumak hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada suya batmak maddi anlamda rahatlık göreceğine, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada suya atlamak zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, sorunlarını çözebileceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada suya atlayamamak harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, fırsatların heba edileceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments