Rüyada sürekli suya düşmek

Rüyada sürekli suya düşmek girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına ve hasret gidereceğine, bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, bereketin artacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, rahata ereceğine ve geniş geniş yaşayacağına delalettir.

Rüyada sürekli suya düşmek gördüyseniz:

  • Çevrenizdekilerin beklentilerini boşa çıkaracak başladığınız işi başarıyla bitereceksiniz.

Rüyada sürekli suya düşmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada sürekli suya girmek çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, yaraların merheminin bulunulacağına işarettir.

Rüyada sürekli suya dalmak sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine delalettir.

Rüyada sürekli yol görmek zenginliğe sahip olunacağına, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sürekli göz görmek düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine yorulur.

Rüyada sürekli korkutulmak ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, dini duygularının ve inancının güçleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada sürekli kaybolmak her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, bazı konularda konuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sürekli kovalanmak akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments