Rüyada suda silah görmek

Rüyada suda silah görmek uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, şansın kapanacağına, üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, sıkıntılı durumlar geçireceğine yorulur.

Rüyada suda silah gördüyseniz:

  • Dış görünüşünüzü, imajınızı, sağlığınızı, spor programınızı veya işinizle ilgili konuları ilgilendiren adımları atabilmeniz maddi başlıklara bağlı görünüyor.

Rüyada suda silah görmek zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına alamet eder.

Rüyada suda silah bulmak sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada silah görmek silah sesi duymak ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada silah ve silah sesi duymak nefsine yenileceğine, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına yorulur.

Rüyada silah atmak ve silah sesi duymak kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada silah görmek silah sıkmak hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanılacağına, kazancın artacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına delalettir.

Rüyada silah silah görmek yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından da hiçbir şey kaybetmeyeceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına tabir olunur.

Rüyada silah gör zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments