Rüyada su içinde cesetler görmek

Rüyada su içinde cesetler görmek o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, büyük kazanç elde edeceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, elinin sıkışacağına ve yokluk içinde kötü günler geçireceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, istediği herşeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına işaret eder.

Rüyada su içinde cesetler gördüyseniz:

  • Duygusal veya maddi açıdan baskı altında hissetmeniz bazı konularda aşırı tepkiler vermenize neden olabilir.

Rüyada su içinde cesetler görmek sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına rivayet eder.

Rüyada suyun içinde cesetler görmek çalışmalarının artacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine delalettir.

Rüyada evin içinde cesetler görmek sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada cesetler bulmak başka işler deneyeceğine, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada cesetler toplamak çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü cesetler görmek düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada asılı cesetler görmek atılan adımların zarar getireceğine, zafer ve zenginlik getireceğine tabir olunur.

Rüyada cesetler görmek ne demek yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments