Rüyada sözlenmek istememek

Rüyada sözlenmek istememek kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına, patron koltuğuna yükseleceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, mesleğinde çok başarılı olacağına, bir organizasyona katılacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada sözlenmek istememek gördüyseniz:

  • İyi düşünülmüş planlara veya çözümlere ihtiyaç var.

Rüyada tekrar sözlenmek rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sözlenmek ihya mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına, bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına işarettir.

Rüyada sevdiği ile sözlenmek kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada nişanlanmak sözlenmek hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına alamet etmektedir.

Rüyada camide sözlenmek hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine delalettir.

Rüyada başkasıyla sözlenmek yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya yorulur.

Rüyada kuzeniyle sözlenmek aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, bununla birlikte işlerin boş verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sözlenmek istememek işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

2 yorum “Rüyada sözlenmek istememek

  1. Ben rüyamda sevvilimin artık benimle sevgili deģil sözlü olmak ve yakın bi zaman içindede evlenmek istediği ni söylediğini ama benim bunun için erken olduģu ve ailemin buna izin vermeyecegıni söylediğimi gördü.

    • Esahh der ki,
      Görülen rüya ilişkiye, kesinliğe ve kısmete yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre sosyal ilişkilerinin bu süreçte daha fazla renkli ve keyifli olacağına; kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine; hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.