Rüyada sol taraftan kurşun yemek

Rüyada sol taraftan kurşun yemek ele geçen paranın daha da artacağına, sağlığının kötüye gideceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına işarettir.

Rüyada sol taraftan kurşun yemek gördüyseniz:

  • Eğlence amaçlı bütçe aşan harcamalar söz konusu olabilir.

Rüyada sol taraftan kurşun yemek devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, eline geçen bazı fırsatların verilecek hatalı kararlardan ötürü yarardan çok zarara sebep olacağına inanılır.

Rüyada her taraftan su aktığını görmek verilen emeklerin boşa gideceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, maddi durumunu genç yaşında düzeltip, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına rivayet eder.

Rüyada arka taraftan ilişkiye girmek hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına delalettir.

Rüyada sol taraftan vurulmak ummadığı yerden rızka nail olmaya, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada alt taraftan kan gelmesi şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada her taraftan yılan çıkması maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arka taraftan kan gelmesi hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ön taraftan kaka yapmak günlerinin güzelleşeceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments