Rüyada sokakta beklemek

Rüyada sokakta beklemek allah katında günahlarının affolacağına, muradının gerçekleşeceğine, bolluk içinde yaşayacağına, dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, zor günler geçirileceğine, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına, insanlarla arasındaki uyumun, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına delalettir.

Rüyada sokakta beklemek gördüyseniz:

  • Olmasını istediğiniz konular varsa, tekrara girse bile ısrarcı olmanız gerekebilir.

Rüyada sokakta beklemek alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına işarettir.

Rüyada sokakta duş almak tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına yorulur.

Rüyada sokakta korkmak atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada sokakta ağlamak uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına işaret etmektedir.

Rüyada sokakta sel görmek her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sokakta kan görmek sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, kendini çok iyi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada sokakta su görmek sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına işaret etmektedir.

Rüyada boş sokakta koşmak sorunların aşılacağına, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments