Rüyada soğuk ayak görmek

Rüyada soğuk ayak görmek görülen fotoğrafın bir kısmı yok ise hastalık yaşamaya, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, çok başarılı olup, kazancının artacağına, karanlıkların aydınlanacağına, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, büyük borçlar alınacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına delalet eder.

Rüyada soğuk ayak gördüyseniz:

  • Yoksa büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Rüyada soğuk ayak görmek etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada soğuk su ile ayak yıkamak bol bol moral depolanacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına inanılır.

Rüyada soğuk ayak yaşam standartlarının yükseleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada soğuk suyla ayak yıkamak geçim derdine düşmeyeceğine, geniş rızık elde edeceğine, ticarette başarılı olacağına tabir olunur.

Rüyada ayak ayak üstüne atmak dünya malı edineceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada soğuk su maddeden çok maneviyata önem vereceğine ve en büyük hedeflerinden birinin de gerçek huzuru bulmak olacağına, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada soğuk el olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine yorulur.

Rüyada soğuk göl kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.