Rüyada soba borusunun tütmesi

Rüyada soba borusunun tütmesi onu doyasıya yaşayacağına, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, hastalıkların şifa bulacağına, maddi ve manevi sorunların allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, işlerin çok büyümeyeceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, rahat nefes almaya başlayacağına işarettir.

Rüyada soba borusunun tütmesi gördüyseniz:

  • Bazı hareketlerinizin olası sonuçlarını doğru hesaplamanız gerekiyor.

Rüyada soba borusunun tütmesi rızkının artacağına, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına yorulur.

Rüyada soba borusunun devrildiğini görmek rızkın ve kısmetin artacağına, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına işarettir.

Rüyada soba borusunun yanması eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine, insanlar tarafından takdir toplayacağına, itibar göreceğine işaret eder.

Rüyada soba borusunun devrilmesi kazancının günden güne çok artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada soba borusunun düşmesi her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına inanılır.

Rüyada soba borusunun yerinden çıktığını görmek sermayesini riske etmeyeceğine, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada soba borusunun kırılması hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine delalettir.

Rüyada soba borusunun yıkılması istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments