Rüyada siyah taş görmek

Rüyada siyah taş görmek kafa olarak daha rahat edileceğine, rakipsiz hale geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, gözyaşının kuruyacağına, saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada siyah taş gördüyseniz:

  • Beklemediğin tersliklerle karşılaşabilirsin.

Rüyada siyah yılan ve siyah köpek görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, derde ve kedere düşeceğine, üzüleceğine, ağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah siyah kusmak dileklerinin de kabul olacağına, rahat bir hayata adım atılacağına,dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah pantolon siyah gömlek giymek allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, bir sebeple çok zor ve sıkıntı verici durumlara düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah siyah yılan görmek işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, yardım almak istese de, derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına delalet eder.

Rüyada siyah siyah böcek görmek dertlerinin dermanını bulacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah saç işlerin çok ters gitmeye başlayacağına, bir sebeple rüya sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada siyah saç tokası planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine inanılır.

Rüyada siyah bez kesmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments