Rüyada siyah tarak görmek

Rüyada siyah tarak görmek çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, kişinin sıkıntıların artacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, ancak bu kişinin yaptığı şeyden dolayı çok pişman olacağına, çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine işaret eder.

Rüyada siyah tarak gördüyseniz:

  • Partnerinizin maddi durumunu ilgilendiren ani olaylar da söz konusu olabilir.

Rüyada siyah tarak görmek yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına yorulur.

Rüyada siyah plastik tarak görmek mal kaybına uğrayacağına, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine inanılır.

Rüyada siyah kemik tarak görmek artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına alamet eder.

Rüyada siyah beyaz tarak görmek işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına tabir olunur.

Rüyada mavi tarak eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada mor tarak görmek endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada tarak yutmak uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına delalet etmektedir.

Rüyada tarak görmek hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, afiyete ereceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments