Rüyada siyah sütlü keçi görmek

Rüyada siyah sütlü keçi görmek sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, makamını garantileyeceğine, kudret sahibi olacağına, çok güzel adımlar atılacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, hak yolunda hayır işleri yapacağına, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına rivayet eder.

Rüyada siyah sütlü keçi gördüyseniz:

  • Hayatın size sunduklarından keyif almaya bakmalısınız.

Rüyada siyah sütlü keçi görmek en pahalı evlerde oturacağına, doğru bir karar verileceğine tabir olunur.

Rüyada bol sütlü keçi görmek bir sebeple uzun zamandan beri yaptığı işinden olacağına, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sütlü keçi almak keyfin ve huzurun yerinde olacağına, maddi sıkıntısı olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sütlü keçi görmek bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına, mutlu bir yuvaya sahip olacağına alamet eder.

Rüyada siyah keçi kaybetmek kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize işaret eder.

Rüyada siyah keçi beslemek girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, patron koltuğuna yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü siyah keçi görmek malların artacağına, malının ve parasının da artacağına işarettir.

Rüyada siyah keçi dövmek çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments