Rüyada siyah salkım üzüm koparmak

Rüyada siyah salkım üzüm koparmak kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine ve malının çalınacağına, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, maddi imkânlarının çoğalacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, borçlarının kapanacağına, hak yoluna döneceğine, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada siyah salkım üzüm koparmak gördüyseniz:

  • Bırakın her şey akışında gelişsin.

Rüyada salkım siyah üzüm bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, işinde çok ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah salkım üzüm koparmak hedeflerine kavuşacağına, eğer erkekseniz eşinizden boşanacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada salkım salkım siyah üzüm görmek yapılan işin karşılığının alınamayacağına, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada salkım salkım yeşil üzüm görmek mallarını ve makamını garantileyeceğine, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada siyah salkım üzüm toplamak başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir salkım siyah üzüm görmek kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine ve bu kişinin bundan sonra daha kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bu yardımların ileride çok işe yarayacağına alamet etmektedir.

Rüyada salkım siyah üzüm görmek yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine tabir olunur.

Rüyada salkım salkım beyaz üzüm görmek karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments