Rüyada siyah kıyafetler giymek

Rüyada siyah kıyafetler giymek kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine yorulur.

Rüyada siyah kıyafetler giymek gördüyseniz:

  • Çok fazla eleştirmeniz veya şikayette bulunmanız aşırı gergin ortamlara neden olabilir.

Rüyada siyah kıyafetler giymek rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah kıyafetler görmek hırpalanacağına, iş öğreneceğine delalettir.

Rüyada kıyafetler almak çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, verilen emeklerin heba olacağına, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski kıyafetler kafasının rahatlayacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kıyafetler görmek sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, hayatının en güzel duygularını yaşayacağına inanılır.

Rüyada değişik kıyafetler görmek hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine işaret eder.

Rüyada ütülenmiş kıyafetler görmek önemli bir şahsiyet olacağına, kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete tabir olunur.

Rüyada mavi kıyafetler görmek ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments