Rüyada siyah hindi sürüsü görmek

Rüyada siyah hindi sürüsü görmek kazancının helal para olacağına, şükrederek yaşayacağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, kişinin yasa düşeceğine, gözyaşına boğulacağına, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada siyah hindi sürüsü gördüyseniz:

  • Şaşırtıcı teklifle veya öneriler söz konusu olabilir.

Rüyada siyah hindi sürüsü görmek haksızlıklara uğranılacağına, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada uçan hindi sürüsü görmek bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine inanılır.

Rüyada hindi yavrusu sürüsü görmek bir toplantıdan diğerine koşacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına delalet eder.

Rüyada beyaz hindi sürüsü görmek eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah hindi işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına, rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah beyaz hindi görmek ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, farklı iş ortaklıklarına gireceğine delalet eder.

Rüyada hindi sürüsü görmek diyanet iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı allah yolunda harcayacağına işarettir.

Rüyada siyah hindi yakalamak başarıya giden yollarının açılacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, geçim derdinin sona ereceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments