Rüyada siyah delige düsmek

Rüyada siyah delige düsmek bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine bu sayede de sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına inanılır.

Rüyada siyah delige düsmek gördüyseniz:

  • Size karşı tepkiler oluşması mümkündür.

Rüyada siyah delige düsmek hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına da işaret eden rüya, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada deliğe su dökmek dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine delalettir.

Rüyada bir deliğe girmek uzun bir süre boyunca çekeceğine, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına işaret eder.

Rüyada deliğe düşmek hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına tabir olunur.

Rüyada bir deliğe sıkışmak büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntülü durumlara düşüleceğine, tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına işarettir.

Rüyada yılanın deliğe girdiğini görmek dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada farenin deliğe girdiğini görmek hayatının düzene girmesine vesile olacağına, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kara deliğe düşmek rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments