Rüyada siyah damatlık

Rüyada siyah damatlık rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, çok başarılı ve zengin birisi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah damatlık gördüyseniz:

  • Dikkatli olmazsanız, başkalarının işlerine karışmakla veya doğruları çarpıtmakla suçlanabilirsiniz.

Rüyada siyah yılan ve siyah köpek görmek uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah siyah kusmak sorunlarının biteceğine, kendisini allah’a yakın hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah pantolon siyah gömlek giymek çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına, sıkıntılarının sorunlarının biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah siyah yılan görmek şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada siyah siyah böcek görmek işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine işarettir.

Rüyada siyah saç iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına işarettir.

Rüyada siyah duman yapılan çalışmaların zarar vereceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine delalet etmektedir.

Rüyada çay görmek siyah eline geçen kazancı boşa harcayacağına, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments