Rüyada şişmiş damar görmek

Rüyada şişmiş damar görmek yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve hayırlı haberler alınacağına, çok başarılı işlere imza atacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, cesaretinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada şişmiş damar gördüyseniz:

  • Evinizde yapmanız gereken çalışmalarla dışarıda yapmanız gerekenler çok farklı şeyler.

Rüyada şişmiş damar görmek iyi hissedeceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada şişmiş kol görmek geleceğinin parlak olacağına, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada şişmiş göz görmek hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine, zor günler geçireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına tabir olunur.

Rüyada şişmiş ayak uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada şişmiş el görmek dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, özgüveninin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada şişmiş balon görmek atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına yorulmaktadır.

Rüyada yanağını şişmiş görmek iyilik ve hayır bulacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada parmaklarını şişmiş görmek işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments