Rüyada sisli köprü

Rüyada sisli köprü dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına, yardımının olacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, yokluk ve fakirlik içinde olacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada sisli köprü gördüyseniz:

  • Hakkınızda kötü dedikodular çıkabilir.

Rüyada sisli köprü içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sisli yol görmek tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine, kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada sisli havada kaybolmak aradaki buzları eriteceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sisli orman görmek iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, güvenli ve mutluluk dolu seyahate delalet etmektedir.

Rüyada sisli bir hava görmek koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine alamet eder.

Rüyada sisli yolda yürümek deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, böylece kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan da kurtulacağına delalettir.

Rüyada sisli deniz görmek karanlığın biteceğine, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine yorulur.

Rüyada sisli hava görmek yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments