Rüyada sırtında sivilce görmek

Rüyada sırtında sivilce görmek yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, ele geçen para miktarının artmasıyla da kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına inanılır.

Rüyada sırtında sivilce gördüyseniz:

  • Bir haber üzerine aşırı telaşlı davranışlar içine girmeniz olasıdır.

Rüyada sırtında sivilce patlatmak aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, şansın kapanacağına inanılır.

Rüyada sırtında sivilce görmek ailesi ile mutlu olacağına, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada sırtında çok sivilce görmek maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir başkasının sırtında sivilce görmek başarı ve zafer kazanacağına, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına delalettir.

Rüyada sırtında büyük sivilce görmek evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine inanılır.

Rüyada kendi sırtında sivilce görmek çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine tabir olunur.

Rüyada eşinin sırtında sivilce görmek yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına işaret eder.

Rüyada sırtında kocaman sivilce görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments