Rüyada sınavın iyi geçtiğini görmek

Rüyada sınavın iyi geçtiğini görmek kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, kişinin kazancının çoğalacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada sınavın iyi geçtiğini gördüyseniz:

  • Aşırı uçlar arasında sallantıdasınız.

Rüyada sınavın iyi geçtiğini görmek tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sınavın açıklanması onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine yorulur.

Rüyada sınavın geçersiz sayılması bereketinin kesilmeyeceğine ve İslami olarak da allah’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada sınavın yaklaştığını görmek çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Rüyada girdiğin sınavın sonucunu görmek dostlarıyla bir araya geleceğine, deşarj olacağına, bir sebeple zorluklara düşüleceğine delalet eder.

Rüyada sınavın başlamaması zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, özel muamele göreceğine alamet eder.

Rüyada sınavın güzel geçmesi rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine yorulur.

Rüyada sınavın yarım kalması çok mutlu olacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments