Rüyada şimşekten kaçmak

Rüyada şimşekten kaçmak rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, sıkıntılar son bulacağına, sorunların aşılacağına, yakında işlerinin aksayacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, şansının bir türlü dönmeyeceğine, dualarının kabul olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada şimşekten kaçmak gördüyseniz:

  • Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

Rüyada şimşekten kaçmak kolaylıklara kavuşacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada şimşekten yangın çıkması dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına, zorlukların çok kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada şimşekten korkmak mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine işaret eder.

Rüyada şimşekten korunmak aylık gelirinin artacağına, ancak yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada şimşekten saklanmak hileli bir işle karşılaşılacağına, patron koltuğunda oturacağına delalet etmektedir.

Rüyada şimşekten ateş çıkması taş kalpli kişilerle muhatap olacağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments