Rüyada şimşek çakıp yangın çıkması

Rüyada şimşek çakıp yangın çıkması yaşadığı zorlukların son bulacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına, şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine alamet eder.

Rüyada şimşek çakıp yangın çıkması gördüyseniz:

  • Gayrimenkul başlıklı konularla uğraşmanız da gerekebilir.

Rüyada şimşek çakıp yangın çıkması o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza alamet eder.

Rüyada şimşek çakıp yağmur yağması canının ve malının garantide olacağına, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, bu ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada şimşek yangın insanları kıracağına, üzeceğine, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine yorulur.

Rüyada şimşek çakması ve yangın sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada şimşek çakması ve yangın çıkması girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada sessiz şimşek herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine ve üzüntü duyulacağına delalettir.

Rüyada şimşek ve gök gürültüsü hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına yorulur.

Rüyada şimşek görmek başını borçlardan kaldıramayacağına, haksızlıklara uğrayan rüya sahibinin sıkıntılı, stres içinde günler geçireceğine delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

One thought on “Rüyada şimşek çakıp yangın çıkması

  1. Cok şiddetli yağmur yağıyordu camdan ailemden bir kac kisi izliyodu birdan şimşek çakti yildirim düştü her taraf evler cayir cayir yaniyordu dişari çiktik disardakilere yardim ettim kovada su yardi onu aldigimi biliyom su temizdi

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.